forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com

Par mums

Uzņēmums Konso Serviss SIA ir dibināts 2000.gadā un jau 17 gadus veiksmīgi strādā Baltijas tirgū. Mēs piedāvājam uzņēmumiem un privātpersonām, tehniku (iekārtas) un taru konservēšanai. Mums ir interneta-veikals, kur var iegādāties:
- autoklāvus;
- aizvākošanas mašīnas;
- vakuumizatorus;
- stikla burkas un konservu kārbas, izgatavotas no alvas;
- plastmasas un koka konteinerus.

Mums ir plaša izvēle, un cenas ir vairāk nekā pieejamas.

Konso Serviss – oficiālais rūpnīcas Kalmeta pārstāvis, kas ir pazīstams lielisku konservju iepakojumu ražotājs. Mēs sadarbojamies arī ar citiem uzņēmumiem, cenšoties piedāvāt mūsu pircējiem tikai labākās preces no parbaudītiem ražotājiem.

Mūsu mājas lapā Jūs varat iegādāties konservēšanas tehniku un iepakojumu ar piegādi, vai arī Jūs varat saņemt preces noliktavā Rīgā, Purvciema 18.

Sadaļās "Tehnika - katalogs", "Iepakojums - katalogs" un "Noderīgi zināt", jūs atradīsiet daudz noderīgas informācijas par konservēšanu un pasterizāciju: tehnikas un iepakojuma apraksti, atbildes uz vispopulārākajiem jautājumiem. Ir dažādu produktu konservēšanas un pasterizācijas receptes, un vēl daudz vairāk

Mēs tiecamies būt galvenais palīgs visiem, kas nodarbojas ar konservēšanu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vēršoties pie mums, Jūs saņemsiet detalizētu konsultāciju, un, visticamāk, neaizziesiet bez pirkuma.

Konso Serviss strādā priekš Jums!

 

Konso Serviss  Tālrunis: +371 29233943    E-mail : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   Purvciema iela 18, Rīga, LV-1035.