forkredit.com | www.sadowod.com | - | finntalk.com

Metāla konservu kārbas, plastikāta iepakojums, koka groziņi

Metāla konservu kārbas

Piedāvājam konservu bundžas, izgatavotos no baltās lakotas alvas un hromētas alvas. Šādi konteineri ir visdrošākie pie transportēšanas, visērtāki un drošāki gaļas, zivs un citu konservju glabāšanai tājos. Produkta derīguma termiņš alvas burkā sastāda 2 gadus.

Jūs varat izvēlēties tradicionāli aizvēramo burku ar noslēgto (apzīmogoto) vāku, vai konservju kārbu ar atslēgu EOE (Easy Open), tās atvēršanas ērtībām.
Mēs pārdodam dažāda tilpuma metāla konservju kārbas. Izvēlieties piemēroto un pasūtīt Jūs varat mūsu internet - veikalā.

Plastmasas iepakojums

Plastmasas iepakojums nav piemērots ilgstošai konservēto produktu uzglabāšanai, bet ir ļoti ērts īslaicīgai, kā gatavu konservu, tā arī tiem sagatavotu izejvielu, uzglabāšanai. Tajā ir iespējams uzglabāt jebkādus pārtikas produktus, aizsargājot tos no izžūšanas un piesārņojuma.
Visi mūsu piedāvātie iepakojumi ir izgatavoti no pārtikas plastmasas, augstas kvalitātes un ērti.

Koka iepakojums

Koka groziņš (Konteiners no koka) ir ļoti ērts īslaicīgai augļu un ogu, maizes, konditorejas izstrādājumu uzglabāšanai. Mēs piedāvājam tikai ekoloģiski tīru, ērtu un skaistu koka iepakojumu: groziņi un paplātes.

 

Kontakti:  Tālrunis: +371 27056844; +371 29233943  E-mail : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Adrese: Purvciema iela 18, Rīga, LV-1035